Přijímací řízení 2017/18

Nově přijatí žáci

Hudební obor

Příjmení žáka Jméno žáka Hudební nástroj učitel
Bartoš Filip Pop.zpěv M.Wagnerová
Berka Ondřej Klavír Š.Eliáš
Bláha Petr keyboard E.Faltusová
Bláhová Elizabeth Zobcová flétna ( PHV) V.Sedláčková
Budková Valerie Zpěv R.Klimt
Dvořák Jan Jakub klarinet B.Převrátilová
Dvořáková Barbora Klavír MgA.M.Lubynecká
Engel Kryštof Zobcová flétna L.Zahradník
Formánková Vendula Klavír N.Nová
Giertlová Stella keyboard Mgr.A.Moroz
Halmová Rozalie Saxofon/ klarinet K.Studnička
Halmová Natálie Zpěv R.Klimt
Havlíková Lucie Klavír N.Nová
Hloska Šimon Juda Trubka L.Harazin
Homolka Martin Kytara H.Němcová
Hrňák Matouš Pop.zpěv M.Wagnerová
Hromádková Barbora violoncello Dott.E.Gadaleta
Hutová Anežka Irena Housle Mgr.M.Matoušek
Charvát Matyáš Keyboard Mgr.D.Vojnová
Ivanová Tamara Pop.zpěv M.Wagnerová
Jakoubková Helena Klavír N.Nová
Janoušková Anna Klavír Mgr.K.Konečná
Jánová Sofie Zobcová flétna B.Převrátilová
Jarešová Ema Klavír N.Nová
Juříčková Eliška Klavír J.Zahradníková
Kala Michal Zobcová flétna J.Hrbek
Kapanaci Kateřina M. Zobcová flétna L.Zahradník
Kejlová Marie Klavír N.Nová
Kloučková Cecílie klavír N.Nová
Kolář Petr Kytara H.Němcová
Kolouchová Rozálie klarinet B.Převrátilová
Kotrčová Martina Tereza Klavír N.Nová
Kotrčová Natálie Kytara H.Němcová
Koukal Matyáš Bicí nástroje J.Hrbek
Koukolíčková Adéla kytara H.Němcová
Kovář Šimon Kytara L.Zahradník
Krsková Alena Flétna J.Míšková
Kubarych Martin housle E.Myšíková
Kubarych Maksym housle E.Myšíková
Kunstová Andrea Pop.zpěv M.Wagnerová
Kushpil Petr Saxofon /Klarinet K.Studnička
Labíková Adéla PHV Mgr.D.Vojnová
Labíková Nicol Zobcová flétna B.Převrátilová
Laibl Matěj klavír Mgr.A.Moroz
Listíková Tereza Kytara J.Míšková
Listíková Lucie Kytara J.Míšková
Lupínek Radim Bicí nástroje J.Hrbek
Mach Oliver PHV / + sbor Lištičky Mgr.D.Vojnová
Mach Filip Klavír N.Nová
Malíková Ellen Kytara H.Němcová
Marx Filip Zobcová flétna L.Zahradník
Maryšková Hedvika keyboard E.Faltusová
Mašek Tomáš klarinet B.Převrátilová
Medonosová Natálie Keyboard Mgr.D.Vojnová
Měkotová Alžběta Klavír E.Faltusová
Míka Lukáš Bicí nástroje J.Hrbek
Momutová Viktorie Pop.zpěv M.Wagnerová
Oplová Nikola Kytara L.Zahradník
Pavelka Damian Kytara J.Pospíchal
Pavelková Jolana Zpěv R.Klimt
Pech Sebastian Pop.zpěv M.Wagnerová
Pechač Matouš Pop.zpěv M.Wagnerová
Pelikán Michael Julien Kytara J.Pospíchal
Pokorná Vladislava Zobcová flétna J.Míšková
Pražienková Markéta Zpěv R.Klimt
Prosecká Kateřina Kytara J.Pospíchal
Radolfová Michaela Klavír Mgr.M.Demeterová
Ravlink David klavír Š.Eliáš
Ráž Adam Housle Mgr.M.Matoušek
Ryšavý Jan Jaroslav Akordeon L.Kejlová
Sakala Štěpán Elektrická kytara L.Čunta
Sakalová Magdaléna Klavír E.Faltusová
Sedláčková Magdaléna Klavír Mgr.K.Konečná
Sedlaříková Linda Bicí nástroje J.Hrbek
Seeger Otto Lee klavír Š.Eliáš
Shipstead Ema Zoe violoncello Dott.E.Gadaleta
Schutznerová Barbora Zobcová flétna J.Zahradníková
Slunéčko Daniel PHV Mgr.D.Vojnová
Stachová Alžběta klarinet K.Studnička
Svítková Tereza Kytara H.Němcová
Sypecká Klára Zobcová flétna J.Míšková
Šerák Patrik klavír J.Zahradníková
Šimon Vít housle E.Myšíková
Šimon Karel Klavír Š.Eliáš
Šimonová Helena violoncello Dott.E.Gadaleta
Šťastný Adam Keyboard Š.Eliáš
Šťastný Adam Bicí nástroje S.Amcha
Štěpánková Linda PHV Mgr.D.Vojnová
Šutta František PHV Mgr.D.Vojnová
Šutta Miroslav Kytara L.Zahradník
Švajdová Andrea Zobcová flétna J.Míšková
Švarcová Anna Kytara H.Němcová
Tlustý Jindřich Zobcová flétna J.Hrbek
Točíková Barbora keyboard Mgr.A.Moroz
Tomsová Eliška Zobcová flétna J.Míšková
Turbová Anna Klarinet K.Studnička
Urbanová Šárka PHV Mgr.D.Vojnová
Vaidl Antonín klavír Mgr.A.Moroz
Viktorinová Klára Zobcová flétna L.Zahradník
Vlasák Adam Kytara L.Zahradník
Vlasáková Barbora Zobcová flétna J.Zahradníková
Vrbová Anežka Kytara J.Pospíchal
Vyšín Dominik Zobcová flétna B.Převrátilová
Zach Antonín Kytara L.Zahradník
Záleský Ondřej Kytara L.Zahradník
Závodský Jakub Klarinet B.Převrátilová
Žamboch Matyáš Klavír Š.Eliáš

Taneční obor

Giertlová Stella S.Hodková
Havelková Markéta S.Hodková
Horová Lia S.Hodková
Krejsová Zuzana S.Hodková
Petrová Anna S.Hodková
Šnýdrová Nikol S.Hodková
Šnýdrová Kristýna S.Hodková
Zvonařová Zuzana S.Hodková

Výtvarný obor – Keramika jinak

Andrejčíková Timea Magdaléna J.Jeslínková
Andrle Antonín J.Jeslínková
Andrle Marek J.Jeslínková
Bělohlávková Nicol J.Jeslínková
Bina Martin J.Jeslínková
Binderová Sára J.Jeslínková
Giertlová Stella J.Jeslínková
Kovandová Anežka J.Jeslínková
Němec Jan J.Jeslínková
Pocnerová Karolína J.Jeslínková
Pustinová Ella J.Jeslínková
Rothová Nelly J.Jeslínková
Šachová Liliana J.Jeslínková
Šachová Natálie J.Jeslínková
Zavoral Matyáš J.Jeslínková

Výtvarný obor

Fischerová Karolína M.Růžička
Hanušová Markéta D.Chladová
Charvátová Kristýna D.Chladová
Němec Jan M.Růžička
Novotný Tadeáš D.Chladová
Pokorná Anna D.Chladová
Potroková Natálie D.Chladová
Potroková Karolína D.Chladová
Pustinová Ella M.Růžička
Rehberger Vanessa M.Růžička
Reichmannová Kristýna D.Chladová
Říha Jindřich D.Chladová
Šachová Natálie D.Chladová
Šachová Liliana D.Chladová

Literárně-dramatický obor

Klečková Nikola Mgr. J. Bouchner
Kratochvíl Matěj Mgr. J. Bouchner
Novák David Mgr. J. Bouchner

Změna vyučujícího

Příjmení žáka Jméno žáka Bývalý vyučující Zařazen k…
Brožová Tereza Mgr.D.Valtová B.Pavelková
Durdoň Lukáš S.Oravcová Š.Eliáš
Hardt Jiří S.Oravcová Š.Eliáš
Kochman Adam S.Oravcová Š.Eliáš
Kuželková Liliana Mgr.D.Valtová N.Nová
Moravcová Barbora S.Oravcová Š.Eliáš
Muller Matěj H.Němcová J.Pospíchal
Mullerová Klára J.Zahradníková Mgr.M.Demeterová
Pátková Veronika S.Oravcová K.Konečná
Popová Kateřina S.Oravcová N.Nová
Šíma Radovan S.Oravcová Š.Eliáš
Šťastný Adam S.Oravcová Š.Eliáš
Šťastný František S.Oravcová Š.Eliáš
Štětková Františka S.Oravcová N.Nová
Vaidlová Amálie S.Oravcová K.Konečná