Rozdělení nově přijatých žáků

Rozdělení nově přijatých žáků k jednotlivým vyučujícím

Literárně-dram.obor

Jan Bouchner

  • Helena Šimonová
  • Kristýna Kučerová
  • Apolena Zemková

Taneční obor

Silvie Hodková

  • Barbora Stránská
  • Nathalie Cl. Pelikánová,
  • Šárka Husnajová
  • Anna Janoušková
  • Alžběta Váňová
  • Linda Drahňáková
  • Karolína Krejčí
  • Maxim Turba
  • Natálie Vlčková

Výtvarná tvorba

Dáša Chladová

  • Renata Fialová
  • Klára Musilová
  • Michaela Tytlová

Keramika jinak

Jitka Jeslínková

  • Karolína Hořejší
  • Adriana Majerová
  • Matouš J.Pechač
  • Jáchym J.Pechač
  • Lukáš Hájek
  • Petr Hájek
  • Stela Bergmannová
  • Ema Zoe Shipstead

Violoncello

Emanuele Gadaleta

  • Vojtěch Miňovský

Housle

Eva Myšíková

  • Michaela Jurková

Kytara

Jaroslava Míšková

  • Martina Sedlecká

Lukáš Čunta

  • Jáchym a Šimon Hrňákovi

Hana Němcová

  • Natálie Halmová
  • Vojtěch Topor

Jiří Pospíchal

  • Martin Prosecký
  • Kateřina Prosecká,
  • Adam Čergič
  • Adéla Kotoučová
  • Petr Flídr
  • Tereza Řídká
  • David Dřevo
  • Mia Ol. Shipstead
  • Amálie Šrétrová
  • Julie Horáková
  • Filip Jalovecký

Leoš Zahradník

  • Aneta Ryntová

Zpěv klasický

Roman Klimt

  • Anna Razáková
  • Michaela Juříčková
  • Nelly Rothová
  • Meliska Řehořová
  • Adéla Karolína Nejedlá
  • Filip Zeman
  • Natálie Olahová
  • Matyáš Žamboch

Zpěv klasický a sborový

Pavla Kšicová

  • Lucie Krumlová
  • Anna Lipertová
  • Anna Turbová

Zpěv populární

Markéta Wagnerová

  • Jakub Hakl
  • Valerie Coxová
  • Anna Komárková
  • Magdalena Malcová

Zobcové flétny

Luděk Hrabec

  • Michal Halajčík
  • Nela Vraspírová
  • Denisa Hejnalová
  • Tristan Turba

Jaroslava Míšková

  • Pavlína Zelená
  • Sofie Klausová
  • Helena Šimonová
  • Kristýna Kučerová

Jindřich Gombos

  • Adéla Svatoňová
  • Adéla Kohoutová
  • Veronika Krumlová
  • Ema Šidlichovská
  • Zuzana Šidlichovská
  • Kristýna Kolaříková

Bohuslava Převrátilová

  • Tomáš Mašek
  • Anna Weberová
  • Jan K. Šíma
  • Jaromír Vyšín
  • Martina T. Kotrčová

Karel Studnička

  • Oliver a Bianca Csüstörtökovi
  • Wiliam Kazbunda
  • Tomáš Müller

Leoš Zahradník

  • Jozef Majerčák
  • Natálie Medonosová

Saxofon

Karel Studnička

  • Vincent Razák

Příčná flétna

Veronika Sedláčková

  • Eliška Synková
  • Viktorie Kazbundová
  • Linda Turbová

Pozoun

Luboš Harazin

  • Rosalia a Veronika Boumovy

Varhany a Keyboard

Dušana Vojnová

  • Vojtěch Hrňák
  • Klára Nováková

Andrej Moroz

  • Natalie Olahová
  • Jakub Fürst
  • Jennifer Valušová
  • Kristýna Zelinková
  • Daniel Reilich
  • Eliška Radoušová
  • Tereza Rychtaříková
  • Jakub Herain
  • Adéla Karolína Nejedlá

Sylva Oravcová

  • Dora Sklenářová

Klavír

Marie Demeterová

  • Ráchel Srkalová

Eva Faltusová

  • Aleš Vojáček

Marie Lubynecká

  • Anna Razáková

Andrej Moroz

  • Marek Cverna
  • Zuzana Bernáthová
  • Natálie Jakeschová
  • Lucie Šnýdrová
  • Alice Kubů
  • Ondřej Lupínek
  • Eliška Beranová
  • Julie Formánková

Barbora Pavelková

  • Alice Pašková

Tamara Prolatová

  • Berta A.Bozděchová

Vladimír Vihan

  • Valerie Soukupová

Jiřina Zahradníková

  • Josef Eliáš Hloska

 

Přípravná hudební nauka

Dušana Vojnová

  • Martin Kubíček
  • Antonín Maryška
  • Barbora Raichlová
  • Justýna Němečková
  • Jana Hrdinová
  • Beáta Řehounková
Příspěvek byl publikován v rubrice Hudební obor, Literárně-dramatický obor, Taneční obor, Výtvarný obor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.