učitelé k zastižení v ZUŠ…

Učitelé k zastižení na začátku škol.roku nejdříve v tomto termínu, dále podle rozpisu tříd

Bouchner Jan Úterý  1.9.  11:30-16h Třebízského
Bouchnerová Karolina Pátek 4.9.13:30-15:30 Třebízského
Čunta Lukáš Středa  2.9.14-17h č.0
Demeterová Marie Středa  2.9.12-17h č.5 – domluva rozvrhu u pí Sedláčkové
Dvořák Zdeněk Úterý  1.9.15-18h č.8
Faltusová Eva Čtvrtek  3.9. 13-18h č.15
Gadaleta Emanuele Čtvrtek  3.9. 18-19h č.5
Gombos Jindřich Úterý   1.9.8 -16h č.14
Harazin Luboš
Hodková Silvie Úterý      1.9.   9-16h Třebízského
Hrabec Luděk Čtvrtek   3.9.  15 -18h ředitelna
Hrbek Jaromír Úterý     1.9.    9 -16h Suterén ZUŠ
Chladová Dáša VO Středa   2.9.12 -15h Třebízského
Jeslínková Jitka VO Úterý     1.9.    9 -16h Třebízského
Kavanová Ludmila Úterý    1.9.9 -14h Č.11
Kejlová Libuše Úterý     8.9.  15-16h Č.1
Klimt Roman Úterý     1.9.    9-16h Č.1
Kšicová Pavla Úterý     1.9.    9-16h Č.3
Lubynecká Marie Úterý     1.9.  8:30-16h Č.6
Míšková Jaroslava Středa   2.9.14 -17h Č.16
Moroz Andrej Úterý     1.9.9 – 16h Č.11
Myšíková Eva Úterý     1.9.9 – 16h Č.9 ( spol. domluva rozvrhu 3.9.v 16h) !
Němcová Hana Úterý     1.9.  9:30-15h Č.8
Oravcová Sylva Úterý     1.9.9-16h Č.15
Pavelková Barbora Úterý     1.9.  8:30-11h Č.0
Pospíchal Jiří Úterý     1.9.9-16h Č.7
Prolatová Tamara Úterý     1.9.  13-17h Č.2
Převrátilová Bohuslava Úterý     1.9. 10-16h Č.16
Růžička Matěj VO Čtvrtek  3.9. 14-16:30 Třebízského
Sedláčková Veronika Úterý     1.9.  8:30-17h Č.5
Studnička Karel Úterý     1.9.9-16h Č.13
Valtová Daniela Úterý     1.9.  13- 15h Č.4
Vihan Vladimír Úterý     1.9.11:30-13h Č.0
Vojnová Dušana Úterý     1.9.  9-17h Č.3
Wagnerová Markéta Středa    2.9. 13-17h Č.0
Zahradník Leoš Úterý      1.9.  9-16h Č.12
Zahradníková Jiřina Úterý      1.9.  9-16h Č.4

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cantanti bravi, Lištičky, Galerie, Hudební obor, Literárně-dramatický obor, Nezařazené, Taneční obor, Výtvarný obor. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.