Absolventský III.

Ve Dvořákově síni se konal 12. května III. Absolventský koncert. Představilo se zde 7 absolventů hudebního oboru. Šest z nich ukončuje I. stupeň studia, jedna žákyně II. stupeň. Koncert byl pestrý, slyšeli jsme popový zpěv v doprovodu klavíru, dále hru na zobcovou i příčnou flétnu, housle a kytaru. Slovem provázel pan učitel Viktor Samiec.