Absolventský koncert Františka Peterky

Absolventský koncert Františka Peterky se konal v prostorách velkého sálu naší školy 14. května. František je žák 7. ročníku hry na bicí nástroje u pana učitele Zdeňka Puchmeltra. Na koncertě zahrál společně s JK Bandem, sólově, ve dvojici se svým pedagogem a na závěr se souborem bicích nástrojů. Děkujeme Františkovi i jeho panu učiteli za přípravu a moc pěkné vystoupení !