Absolventi I. stupně
Hudební obor
Hra na klavír
Barešová Kateřina – paní učitelka MgA. Marie Lubynecká
Bozděch Tobiáš, Pelikán Daniel – paní učitelka Tamara Prolatová
Čapková Jana, Čapková Lucie – paní učitelka Jaroslava Mazáčková
Ilkov Vladimír, Jandová Veronika – paní učitelka Mgr. Marie Demeterová
Málková Štěpánka – paní učitelka Mgr. Dušana Vojnová
Horáková Alexandra, Mičan Vojtěch – paní učitelka Jiřina Zahradníková
Pátková Veronika – pan učitel MgA. Jan Dobiáš
Hra na violoncello
Hromádková Barbora – pan učitel Emanuele Gadaleta
Hra na zobcovou flétnu
Blažková Natálie, Březinová Markéta, Gažáková Veronika, Havlíčková Barbora, Klouček Boleslav – pan učitel Jindřich Gombos
Hra na příčnou flétnu
Kalová Kristýna – paní učitelka Jiřina Zahradníková
Hra na lesní roh
Nedbal Ondřej – pan učitel Leoš Zahradník
Hra na akordeon
Hrňák Vojtěch, Pustinová Anna – paní učitelka Libuše Kejlová
Hra na keyboard
Fejtová Adéla, Langr Jiří – paní učitelka Eva Faltusová
Kochman Adam, Šťastný Adam – pan učitel Štěpán Eliáš
Hra na elektrickou kytaru
Koutová Markéta – pan učitel Jiří Pospíchal
Hra na bicí nástroje
Benda Martin, Ryba Tadeáš – pan učitel Zdeněk Puchmeltr
Kopecká Alexandra – pan učitel Stanislav Amcha
Pěvecká a hlasová výchova
Fraiter Madeleine, Havlíková Magdaléna, Schneiderová Tereza – paní učitelka ing. Pavla Kšicová
Populární zpěv
Langr Jiří – paní učitelka Markéta Wagnerová
Literárně – dramatický obor
Elznicová Veronika, Horáková Alexandra, Klein Daniel, Majerová Adriana, Měkotová Marie,
Stádníková Adéla, Štětková Anna, Vlčková Natálie – pan učitel Mgr. Jan Bouchner
Pilařová Kateřina – pan učitel Adam Závodský
Taneční obor
Stádníková Adéla – paní učitelka Silvie Hodková
Výtvarný obor
Klement Jan Jakub – pan učitel Matěj Růžička
Absolventi II. stupně
Hudební obor
Hra na klavír
Kovářová Tereza – paní učitelka MgA. Marie Lubynecká
Kuželková Liliana – pan učitel MgA. Petr Hora
Pokorná Věra – paní učitelka Mgr. Marie Demeterová
Hra na klarinet
Bačová Eliška – pan učitel Karel Studnička
Hra na saxofon
Záborcová Karolína – pan učitel Karel Studnička
Hra na zobcovou flétnu
Jurčík Vít – pan učitel Karel Studnička
Kálalová Martina – pan učitel Jindřich Gombos
Hra na příčnou flétnu
Solárová Klára – paní učitelka Veronika Sedláčková
Hra na housle
Binko Štěpán – paní učitelka Eva Myšíková
Hra na lesní roh
Převrátil Petr – pan učitel Leoš Zahradník
Hra na bicí nástroje
Novák Josef – pan učitel Zdeněk Puchmeltr
Taneční obor
Rážová Aneta, Rážová Hana – paní učitelka Silvie Hodková
Studium pro dospělé
Hra na klarinet
Vondrová Eliška – paní učitelka Bohuslava Převrátilová
Hra na zobcovou flétnu
Kálalová Hana – pan učitel Jindřich Gombos